Найчастіше задавані питання (FAQ)
Що таке «КАПСАКОР»?
КАПСАКОР — це інноваційний продукт, спеціально розроблений для профілактики вірусних та інфекційних захворювань дихальної системи людини, що становлять високий ризик для людства майже по всьому світу, і особливо в період міжсезоння.
Це дієтична добавка, рекомендована до раціону харчування як додаткове джерело магнію, цинку, йоду, селену, капсаіциноїдів, флавонів, каротиноїдів, вітамінів, мікро-, макроелементів та ін.
Основною з діючих речовин є суміш капсаіциноїдів, що входять до складу особливо пекучих червоних перців з біологічною активністю більше 100.000 од., які сприяють активації імунної системи, стимулюють і оптимізують роботу лімфатичної системи, активізують метаболізм кишківника, нормалізують роботу дихальної та серцево-судинної систем організму людини.
КАПСАКОР сприяє загальному зміцненню імунітету, підвищенню розумової та фізичної працездатності.
Які компоненти входять до складу «Капсакор»?
До складу КАПСАКОР входять макро- і мікроелементи, магній, цинк, калій, йод, селен, капсаіциноїди, флавони, каротиноїди, вітаміни А, Е і С.
Суміш капсаіциноїдів, що входять до складу особливо пекучих червоних перців з біологічною активністю більше 100.000 од., які сприяють активації захисних функцій імунної системи.
Принцип дії добавки КАПСАКОР на організм?
Спеціально розроблена суміш капсаіциноїдів, що входить до складу КАПСАКОР виступає в ролі каталізатора що активізує метаболічні процеси в тонкому і товстому кишечнику, завдяки цьому прискорюється вивільнення засторілих надлишків що містяться у шлунково-кишковому тракті.
Загалом всі ці процеси стимулюють функції очищення, відновлення і оптимізації роботи лімфатичної системи, яка є одним з органів імунної системи яка стоїть на стражі здоров’я організму.
Мікроелементи магній, цинк, калій, йод, флавони, каротиноїди, вітаміни А, Е і особливо вітамін С запобігають утворенню вільних радикалів, мають муколітичну дію (розчинять слиз і мокротиння), нормалізують роботу дихальної та серцево-судинної систем організму людини.
Чи може «Капсакор» сприяти схудненню?
Сам по собі КАПСАКОР не є засобом для схуднення, але природні сполуки що входять до його складу активізують метаболізм кишківника, таким чином забезпечується вивільнення надлишків, відновлюється природній дренаж лімфи що якісно впливає на роботу лімфатичної системи. Все ці процеси разом призводять до нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту, відновлюється енергія і завдяки цьому зменшується вага.
Як я зможу визначити, що препарат мені дійсно допомагає?
Окрім додаткового поповнення раціону харчування одними з найважливіших для життя людини мікроелементами, до складу КАПСАКОР входить йодид калію. Ця сполука окрім насичення йодом і калієм має ще одну дуже важливу властивість — розрідження слизу, мокротиння і легку послаблюючу дію на кишківник. Усе це разом впливає на вивільнення надлишків, що довгий час «зберігалися» у нутрощах і потроху отруювали органи і системи організму.
За певний період вживання «Капсакор» з’являться перші ознаки і відчуття, а саме потепління всередині (в нижній частині живота), вивільнення надлишків з кишківника, відчуття доброго, відновлення енергії і все це завдяки активації метаболічних процесів.
Скільки потрібно приймати КАПСАКОР, щоб отримати ефект?
Для ефективної протидії вірусним або інфекційним чинникам і профілактики розвитку захворюванням, особливо у період міжсезоння, та/або різких змін погодних умов рекомендується вживати дієтичну добавку КАПСАКОР — 3 місяці поспіль.
Для отримання довготривалого ефекту необхідно повторювати курс 3-4 рази на рік.
У літній період також рекомендовано вживати КАПСАКОР для профілактики отруєння, розладів шлунково-кишкового тракту, оптимізації водно-сольового обміну в організмі і підвищення працездатності.
Що таке імунна система або імунітет ?
Імунна система (імунітет) — сукупність захисних механізмів, які допомагають організму підтримувати нормальне функціювання під впливом зовнішніх факторів і захищати від ураження інфекційними або вірусними агентами (найпростішими, бактеріями, вірусами, грибами, гільмінтами), токсинами, різноманітними шкідливими хімічними речовинами та будь-яких інших патологічних проявів, що можуть сприяти появі злоякісних новоутворень.
Імунітет — це результат злагодженої роботи імунної системи, метою якого є контроль життєдіяльності організму.
Яка будова імунної системи ?
Імунну систему поділяють на 2 підсистеми: вроджена і набута (адаптивна), або за іншою класифікацією — на гуморальну і клітинну.
Дія вродженої (гуморальної) забезпечується різноманітними сполученнями, що входять до складу плазми крові, а дія адаптивної (клітинної) — клітинними елементами.
Які органи має імунна система, і які функції вони виконують?
Імунна система має центральні й периферичні органи.
До центральних органів належать — тимус (вилочкова або зобна залоза), червоний кістковий мозок;
До периферичних органів — селезінка, лімфатичні вузли і лімфоїдна тканина.
Червоний кістковий мозок — забезпечує функцію кровоутворення, крім того в ньому народжуються і дозрівають клітини імунної системи — В-лімфоцити.
Тимус (вилочкова, зобна залоза) — це орган імунної системи, де відбувається диференціювання Т-лімфоцитів (клітин імунної системи).
Тимус виконує в організмі ендокринні функції – виробляє гормон тимозин і регулює зріст скелету, забезпечує насичення крові лімфоцитами, посилюючи реакції імунітету в перші 10-15 років життя.
Частково виконує імунні функції і печінка, у ній присутні більше 50% всіх тканинних макрофагів (клітин організму, здатних до активного захоплення та перетравлювання бактерій, залишків загиблих клітин та інших чужорідних або токсичних для організму часточок).
Селезінка — непарний периферійний орган лімфоїдного кровотворення та імунного захисту, що складається з типової лімфоїдної тканини, всередині розташовані лейкоцити і еритроцити (клітини периферичної крові).
Що таке лімфатична система?
Лімфатична система є важливою частиною імунної системи.
Це мережа капілярів, вузлів, тканин і органів, поєднаних лімфатичними судинами. Лімфотична система переносить лімфу (міжклітинну рідину), яка є джерелом імунних клітин, що забезпечують захисні функції імунітету, транспортування різних речовин і жирів, які живлять тканини; лімфо-дренажна система сприяє поверненню надлишку тканинної міжклітинної рідини в кров.
Найдрібніші судини лімфатичної системи — лімфатичні капіляри — розташовані майже по всьому організму, є у всіх органах і тканинах тіла.
Ця мережа з найменших і малих лімфатичних судин з’єднується з більшими судинами і утворюють найбільшу лімфатичну судину організму — грудну лімфатичну протоку.
Які органи має лімфатична система?
Органи лімфатичної системи — лімфатичні вузли, мигдалики, апендикс, пеєрові бляшки тонкого кишківника.
Лімфатичні вузли — органи лімфатичної системи, що формується в місцях злиття декількох лімфатичних судин в різних областях організму (наприклад, на шиї, потилиці, в паховій області). Вони являють собою свого роду колекторними пунктами, що насичені лейкоцитами, і через які фільтруються стоки життєдіяльності тканин, органів і систем, а також бактерії, віруси, клітини з лімфи.
Мигдалики — це орган в ротоглотці, сформований лімфоїдною тканиною у слизовій оболонці верхніх дихальних шляхів людини.
Апендикс — це червоподібний відросток сліпої кишки, що здійснює захисну функцію; присутні в ньому скупчення лімфоїдної тканини входять до складу периферичного імунітету.
Пеєрові бляшки (або агреговані лімфатичні вузли) — це скупчення (агрегати) солітарних лімфатичних фолікул у підслизовому шарі тонкої кишки.
Пеєрові бляшки ще називають тканинним бар’єром. Він сформований епітеліальним шаром слизової оболонки кишкового тракту і постійно знаходиться під антигенним навантаженням. Розташована в стінках кишки лімфоїдна система забезпечує розвиток імунної реакції у відповідь на проникнення патогенних агентів і забезпечує імунологічну толерантність по відношенню до компонентів їжі або комінсальних бактерій.
У організмі людини є біля 1000 лімфовузлів розташованих вздовж лімфатичних судин, які фільтрують лімфу (міжклітинну рідину), яка затримує і концентрує антигени (будь-яка речовина, яка організмом сприймається як ворожа чи потенційно небезпечна).
Що таке лімфа і яка її функція?
Лімфа — це прозора безбарвна міжклітинна рідина, що заповнює лімфатичну систему. За своєю структурою вона схожа на плазму крові, проте не містить еритроцитів і тромбоцитів, але містить багато видів лімфоцитів та макрофагів (білі кров’яні тільця, що беруть участь в хімічному поглинанні чужорідних мікроорганізмів).
Крім транспортування корисних речовин, лімфа також переносить до лімфатичних вузлів для утилізації ворожі речовини, наприклад бактерії, токсини, злоякісні та пошкоджені клітини, що можуть бути присутні в тканинах вздовж лімфатичних судин.
У лімфі є багато різних імунних клітин, більш за все лейкоцитів.
Лімфатична мережа настільки велика і щільна, що всі речовини, які транспортуються з лімфою, проходять принаймні через один лімфовузол.
У лімфатичних вузлах можуть концентруватися лейкоцити, щоб взаємодіяти між собою і з антигенами і викликати імунну відповідь на чужорідні речовини або вороже проникнення.
Лімфатичні вузли, як правило, зосереджені в певних місцях організму, наприклад по боках шиї, у пахвинній ділянці.
Які проблеми можуть статися в організмі, якщо буде погано працювати імунна система ?
Якщо відбуваються періодичні або постійні збої в роботі імунної системи, порушення функціонування її органів, тимчасові або постійні порушення току лімфи вздовж судин, засмічення або руйнування лімфатичних вузлів або органів лімфатичної системи, тоді клітини або інші структури імунної системи починають помилково сприймати «власні» клітини або окремі вузли організму за «ворожі» і атакувати клітини, тканини або навіть цілі системи власного організму. Унаслідок цього в організмі відбуваються аутоімунні порушення фізіологічних функцій і розвиваються певні захворювання, такі як — ревматоїдний артрит, тиреоідит Хасимото, системний червоний вовчак (СЧВ), поліневрит, розсіяний склероз, енцефаломієліт, склеродермія і навіть сахарний діабет 1 типу.
Завдяки чому відбувається покращення роботи лімфатичної системи?
Покращення роботи лімфатичної системи відбувається насамперед завдяки активації процесів вивільнення надлишків у кишківнику і відновлення природнього дренажу або току лімфи (міжклітинної речовини), що відбувається вздовж лімфатичних судин і тканин.
Харчові добавки (ХД) — речовини, що додаються до харчової сировини в процесі виробництва, упаковки, зберігання або транспортування, для надання їй бажаних властивостей (наприклад, певного аромату, кольору, смаку, збільшення терміну зберігання, консистенції, безпечності) тощо.
Дієтичні добавки (ДД) — це вітаміни, мінеральні речовини та їх солі, амінокислоти, вуглеводи, білки, пігменти, жирні кислоти природнього або штучного походження, які утворюють прості сполучення або складні комплекси, суміші поживних речовин, рекомендованих у якості додаткового джерела біологічно активних речовин, що володіють вираженим біологічним ефектом, здебільшого мають фізіологічно встановлені норми вживання і сприяють здоров’ю та розвитку людини.
Найчастіше ДД вживають під час або після прийому їжі. Вони виробляються у формі пігулок, желатинових капсул, саше, порошків або таблеток.